Temat
:
Seriale - temat zbiorczy.
Wyświetl pojedynczy post
erudyslaw
Junior Member
Od: 01.2019
Offline
#
1051
22.01.2019, 15:06
Oglądał ktoś 1983? Według wielu przereklamowany serial, ale w mojej opini całkiem ciekawie opowiedziana alternatywna historia Polski. Nie mówię, że to perfekcja, ale do obejrzenia paru odcinków całkiem całkiem
erudyslaw
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do erudyslaw
Znajdź inne posty napisane przez erudyslaw