Wyświetl pojedynczy post
stary dziad
Senior Member
 
Od: 04.2014

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19152
Stary 22.01.2019, 13:50
szym_ek napisał(a):Wyświetl post
Fragment wypowiedzi Leśnego. Czyli bilety w praktyce to czysty zysk dla Wisły

https://www.pb.pl/wisla-plynie-do-inwestora-951075
No nie, tam jest oczywista pomyłka,, 18 mln to łącznie prawa telewizyjne razem z biletami
Odpowiedz cytując