Cytat:
Wisła rozpocznie mecz w składzie: Lis - Burliga, Wasilewski, Klemenz, Palcić - Błaszczykowski, Wojtkowski, Szot, Pietrzak - Kolar, Drzazga
Ławka rezerwowych: Buchalik - Lucas Guedes, Kasia, Morys, Malik, Korczyk, Moskiewicz, Buksa, Hoyo-Kowalski, Laśkoś, Świątko, Śliwa, Plewka
|
Po pierwszych sparingach, gdzie miało miejsce dość mocne mieszanie składem, najwyraźniej zaczynają się przymiarki do wyłonienia pierwszej jedenastki. Ciekawe, że wychodzi w tej jedenastce Szot, a nie Plewka. Ale jak ktoś oglądał poprzednie sparingi, to pewnie bardzo zaskoczony nie jest. Poza tym ten występ, to w miejsce Bashy.
Pytanie teraz, czy przed początkiem ligi zjawią się jacyś zawodnicy, mogący wskoczyć z miejsca do podstawowego składu. No i pytanie, ile trzeba będzie poczekać na powrót przede wszystkim Bashy, Sadloka, Boguskiego czy Brożka.