|
Nie liczą sot pół roku to gośc gra praktycznie od dechy do dechy od trzech lat (Bełchatów, Olimpia, GeKsA) więc to, ze SIę nie sprawdził w topowej drużynie w kraju nie znaczy że i u nas nie da rady. Jestem optymistycznie nastawiony na ten transfer. Jakby nie było Wasyl nie będzie grał wiecznie
|