Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84308
Stary 22.01.2019, 13:14
Nie liczą sot pół roku to gośc gra praktycznie od dechy do dechy od trzech lat (Bełchatów, Olimpia, GeKsA) więc to, ze SIę nie sprawdził w topowej drużynie w kraju nie znaczy że i u nas nie da rady. Jestem optymistycznie nastawiony na ten transfer. Jakby nie było Wasyl nie będzie grał wiecznie
Odpowiedz cytując