Wyświetl pojedynczy post
sandomingo
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Wieś pod Krakowem

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84304
Stary 22.01.2019, 11:05
Odnośnie transferu Klemenza - nie śledzę tej ligi z wyjątkiem Wisły, ale popatrzyłem na komentarze na 90minut.pl pod postem o transferze tego gościa z GKS do Jagiellonii. W większości kibice GKS wypowiadali się o nim pozytywnie i żałowali, że odchodzi. Dlatego nie wiem, skąd takie przekonanie większości piszących, że to taki słabiak?
Nie takie historie już miały miejsce, zwłaszcza w naszej Ekstraklapie...Zdecydowanie trzeba dać mu szansę, jest na pewno lepszy niż Świątko a doświadczeniem w seniorskiej piłce bije na głowę Laskosia. Innych kandydatów do gry na wiosnę nie ma i nie będzie.
Jarosław Królewski....Nie jestem fanem.
Odpowiedz cytując