|
Mógłby się wypowiedzieć ktoś kto ogarnia CLJ oraz oglądał dwa sparingi o Hoyo-Kowalskim ?
Wiem, że ma 15 lat, ale z tego co niektórzy pisali, że wyglądał solidnie przy Wasilewskim i warunki jak na swój wiek ma fantastyczne.. nie ma opcjii postawić na takiego chłopaka zamiast Klemenza, który pewnie będzie grał ?
to inwestycja w przyszłośc i nawet jeśli będzie popełniał błędy to można na nim sporo zarobić
/pomyliłem tematu, jak mogę prosić o przeniesienie posta do PRZYGOTOWANIA to byłoby super
Ostatnio edytowane przez sevenheaven : 21.01.2019 o godz. 21:18.
|