Smuga napisał(a):

|
Szczerze mówiąc, spodziewałem się większego exodusu z Wisły. Z tych wszystkich którzy odeszli/za moment odejdą chyba najbardziej żałuję Imaza, bo jesienią był jednym z tych piłkarzy, którzy robili grę i wydatnie nabijali statystyki. Szkoda też Arsenicia, bo przeszła nam obok nosa perspektywa dobrego zarobku na jego transferze. Kort i Bartkowski są spokojnie do zastąpienia. Ten pierwszy miewał spore przestoje, poza kilkoma spotkaniami nie wybił się ponad przeciętność. Bartkowski był w miarę solidny, ale jeżeli faktycznie wróci Burliga to w przypadku PO bilans zysków i strat wyjdzie na zero.
|
Szczerze....... kazdy kto od nas odszedł jest spokojnie do zastapienia a dziura po nim do załatania.
To juz nie te czasy gdzie grali/grają u nas pilkarze jakościowo z wysokiej pólki,bo ci ktorzy byli/są to tylko pilkarze lekko ponad srednią norme tacy dobrzy średniacy i nic wiecej,dlatego o zastepcow wcale nie trudno.Np odchodzi Bartkowski przychodzi Burliga i nikt nie zauważy róznicy.
Jak pisze grunt ze został Basha bo to pilkarz mam wrazenie najwazniejszy z tej ukladanki.