Wyświetl pojedynczy post
Valencia
Member
 
Od: 12.2018
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19122
Stary 21.01.2019, 15:59
Cytat:
4Te 3 mln zł za Kostala i Imaza daje nam spokój i pewność, że jeśli komisja odwiesi licencje a wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują, to spokojnie zaczniemy ligę rewanzowa i dogramy ja do końca.
Uważam, że to są dobre pieniążki jak na transfer między klubami polskimi. I ja osobiście będę zadowolony z faktu, jeśli trafią do Jagiellonii, a nie gdzieś do Slavii Praga czy Karabachu Agdam.

Proszę wybaczyć mi mój optymizm ale oczami wyobraźni widzę, że Wisła stanie kiedyś na nogi, Dajmy na to za rok za dwa lata. Zważywszy, że jest w Wiśle pewnego rodzaju promocja ze względu na trudną sytuacje finansową uważam że Wisła powinna zagwarantować sobie opcje pierwokupu obu zawodników za określoną kwotę. Rzecz jasne nie mam pretensji jeśli akutalne władzę tego nie zrobiły/zrobią. Trudno w takiej sytuacji myśleć o przyszłości.
Ostatnio edytowane przez Valencia : 21.01.2019 o godz. 16:01.
SKAWINA
Odpowiedz cytując