Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
Od: 08.2003
Offline
#
19120
21.01.2019, 15:46
szym_ek
napisał(a):
eeeee r u sure ?
Górnik Zabrze - Wisła Kraków 11 lutego, 18:00
Hehe no tak nie wiem czemu miałem w głowie 11.03... To lepiej dla Nas i muszę się w końcu po karnet wybrać bo czasu nie wiele.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
dzollo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do dzollo
Odwiedź stronę domową użytkownika dzollo!
Znajdź inne posty napisane przez dzollo