Wyświetl pojedynczy post
dzollo
Senior Member
 
 
Od: 08.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19118
Stary 21.01.2019, 15:30
4Te 3 mln zł za Kostala i Imaza daje nam spokój i pewność, że jeśli komisja odwiesi licencje a wszystkie znaki na ziemi i niebie na to wskazują, to spokojnie zaczniemy ligę rewanzowa i dogramy ja do końca. Zostały prawie Mc do startu ligi a jak wiemy klub potrzebuje 1.2mln miesięcznie na egzystencję. Później zaczną spływac pieniądze z praw tv (te na których jeszcze nie ma cesji), tańsze od sponsorów, kasa z karnetów plus pieniądze od Socios. Do tego może uda się projekt z publicznymi akcjami za 4mln zł o którym mówił Pan Królewski. Jaro i Kuba będą mieli pół roku, żeby na spokojnie znalesc inwestora z prawdziwego zdarzenia. Kadra jeśli ominia nas kontuzje spokojnie wystarczy do utrzymania. Przydałby się ktoś do wzmocnienia środka pola, lecz nawet bez ruchów IN do klubu powinno starczyć na zostanie w Ekstraklasie.
Ostatnio edytowane przez dzollo : 21.01.2019 o godz. 15:44.
Czy wygrywasz czy nie.... <3
Odpowiedz cytując