it napisał(a):

Oby.
Na razie wszystko na to wskazuje, acz rozstrzygał będzie o tym wszak nie sąd rejestrowy lecz inny organ.
|
Sądzę, że gdyby KRS miał jakiekolwiek wątpliwości co do umowy, nie dokonałby wpisu w dniu dzisiejszym. Skoro dostarczona i przetłumaczona im umowa nie wzbudziła żadnych wątpliwości, można domniemywać jednego - faktycznie nie weszła w życie. Właśnie dlatego Wisłocki został uznany przez KRS jako Prezes Wisły Kraków SA.