wiesniak842 napisał(a):

|
Co robisz na forum? Idz i szukaj odpowiedzialnych i wymierzaj kare. Moim zdaniem od tego jest prokuratura, Twoim zdaniem kto? Dobre pytanie, co on tam robil, skad ja mam wiedziec? Moze byl tylko pionkiem, moze nie robil nic, moze przytulal pieniadze na boku, a moze nadawal do Jadczaka. Ja nie wiem, wiec nie oceniam. Ty wiesz na 100 procent i jestes w stanie to potwierdzic?
|
Na sto procent LMM był członkiem RN Wisła SA .Jakie są obowiązki członka RN ? Doczytaj sobie i możemy wtedy pogadać .Jakby je wykonywał należycie to może nie doszłoby do wielu negatywnych rzeczy ( w tym podpisania tak nieprecyzyjnej umowy sprzedaży) . Kary wymierzać nikomu nie mam zamiaru (to nie moja profesja) Ale mam prawo wyrazić swoją opinię na temat tego wywiadu i komentarzy do niego .