Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19108
Stary 21.01.2019, 13:06
[QUOTE=Putin2000;1531291]Do dziś nie wiem na czym to miało polegać, ale niech tam. /QUOTE]

Tercet nie przejmuje władzy w Wiśle na codzień ale jest w pełni odpowiedzialny za szukanie i negocjowanie z potencjalnym inwestorem.
Odpowiedz cytując