Tercet egzotyczny musiałby wystąpić z jakimiś roszczeniami. Jeśli Wisłocki jest wpisany do KRS, to jest spory krok naprzód. Swoją drogą ciekawe, jak wygląda wobec tego jego relacja z trójką inwestorów, którzy mieli "przejąć kontrolę"? Do dziś nie wiem na czym to miało polegać, ale niech tam. Jeśli jutro KL przywróci licencję będzie można ogłosić powrót z zaświatów.
Tak na marginesie - ja nie jestem zwolennikiem triumwiratów. Cezar, Napoleon, Leśnodorski, Hartling... ta formuła się nie sprawdza na dłuższą metę

Ale u nas z założenia ma być przejściowa.