emptyspacenpg napisał(a):

Nałożyło się kilka rzeczy.
Spółka już od dawna balansowała na cienkiej granicy wypłacalności manewrując swoimi długami i układając się za każdym razem z wierzycielami,ale:
- zablokowano środki z C+ na poczet miasta (te zapewne trafiały na wypłaty na zawodników)
- wpływy transferowe były niższe niż zakładane
Tak to zabawa trwała by jeszcze krócej/dłużej dalej gdyby nie to.
|
borsuk napisał(a):

|
W tekście postawiona jest teza, że tercet egzotyczny to byli poważni biznesmeni i mieli te 12,2 mln żeby spłacić długi Wisły tylko im wredny TS na złość ciągle robił. No ludzie...
|
to to jeszcze spoko.
Tekst miesza umowy TS z umowami SA