Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19101
Stary 21.01.2019, 10:53
emptyspacenpg napisał(a):Wyświetl post
Nałożyło się kilka rzeczy.
Spółka już od dawna balansowała na cienkiej granicy wypłacalności manewrując swoimi długami i układając się za każdym razem z wierzycielami,ale:
- zablokowano środki z C+ na poczet miasta (te zapewne trafiały na wypłaty na zawodników)
- wpływy transferowe były niższe niż zakładane

Tak to zabawa trwała by jeszcze krócej/dłużej dalej gdyby nie to.
borsuk napisał(a):Wyświetl post
W tekście postawiona jest teza, że tercet egzotyczny to byli poważni biznesmeni i mieli te 12,2 mln żeby spłacić długi Wisły tylko im wredny TS na złość ciągle robił. No ludzie...
to to jeszcze spoko.
Tekst miesza umowy TS z umowami SA
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując