|
Tak jak pisalem.Socios bedzie posrednio skladalo sie na wybryki stadionowe calej tej sfory facetow w krotkich spodenkach.Oni smieja sie z tego absurdu,co tu widac w wypowiedziach niektorych.Ciekawe czy klub da im znizki lub doplaty do biletow na C i czy wogole zarezerwuje dla nich C ?.Co byloby kompromitacja klubu.Ciekawe tez czy po pierwszych karach PZPN za te ich wybryki stadionowe,Socios postawi klubowi warunki,albo walka i bezwzgledne usuwanie ze stadionu szkodnikow klubowych albo Socios wsztrzymuje dotowanie klubu ?Ukladanie sie z ludzmi bez zasad i honoru nigdy nie moze miec sensu na dluzsza mete.Albo teraz zniknie cale to badziewie wraz ze zmieniajacymi sie co troche pseudozgodami(co to kwa wogole jest?) albo zniknie Wisla.
Ostatnio edytowane przez burki : 21.01.2019 o godz. 01:40.
|