|
Taki luźny pomysł. W sumie jeżeli faktycznie Kuba podpisze z nami kontrakt to można by było zrobić jakieś ,,show" z tej okazji bo wiemy dobrze, że to powrót inny niż wszystkie, a do tego bardzo znanego i wartościowego piłkarza. W sensie np. zrobić konferencje prasową np. w hali Wisły (głównie chodzi o miejsce gdzie mogłoby przyjść jakieś 500-1000 ludzi)na którą kibicie mogliby przyjść po uiszczeniu jakiejś opłaty symbolicznej typu 5-10 zł. Klub by na tym coś zarobił. Mogłoby np. zorganizować to Socios i zawsze to byłaby jakaś dodatkowa promocja dla tej organizacji. Dodatkowo zorganizować stoisko z możliwością zakupu karnetu na wiosnę.
|