Wyświetl pojedynczy post
maxipiter
Banita
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19083
Stary 20.01.2019, 18:09
Rience napisał(a):Wyświetl post
Jak już tak komentujecie Miętte, SKWK i inne sprawy, to pozwole sobie na wklejenie relacji Ultasów Wisły z wczorajszego turnieju kibiców Wisły Kraków w którym brali udział WSH, Ultra Wisła, Osiedla, Fan-Cluby, Ruch, Widzew, Elana, Polonia. Wszyscy zjednoczeni ramie w ramie .

https://www.facebook.com/ultrawisla/...type=3&theater
Ty to się lepiej tu nie wypowiadaj, każdy wie kim jeasteś
Odpowiedz cytując