Wyświetl pojedynczy post
Patryko
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: z dołu tabeli

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19078
Stary 20.01.2019, 13:57
avitus napisał(a):Wyświetl post
ak pan ją ocenia?
Oddawanie złotówki z każdej wejściówki (z wyjątkiem karnetów) miało swoje uzasadnienie. Pieniądze były wpłacane legalnie na konto SKWK, które w zamian gwarantowało spokój na meczach.
Czyli klub płacił haracz.
Nie nazywajmy tego haraczem, tylko porozumieniem
Jak wyżej, jak ma pier****ć takie głupoty, to już lepiej ust nie otwierać

[35/54]

Znafca internetowy za sezon 2023/2024
Odpowiedz cytując