avitus napisał(a):

ak pan ją ocenia?
Oddawanie złotówki z każdej wejściówki (z wyjątkiem karnetów) miało swoje uzasadnienie. Pieniądze były wpłacane legalnie na konto SKWK, które w zamian gwarantowało spokój na meczach.
Czyli klub płacił haracz.
Nie nazywajmy tego haraczem, tylko porozumieniem
|
Jak wyżej, jak ma pier****ć takie głupoty, to już lepiej ust nie otwierać
