Wyświetl pojedynczy post
avitus
Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19077
Stary 20.01.2019, 13:54
ak pan ją ocenia?
Oddawanie złotówki z każdej wejściówki (z wyjątkiem karnetów) miało swoje uzasadnienie. Pieniądze były wpłacane legalnie na konto SKWK, które w zamian gwarantowało spokój na meczach.
Czyli klub płacił haracz.
Nie nazywajmy tego haraczem, tylko porozumieniem
Odpowiedz cytując