|
Nie zauwazyliście, ze Pietrowski i Hartling przepadli jak kamienie w wode? Watpie bysmy o nich jeszcze uslyszeli. Co tylko potwierdza brak dziennikarzy w tym kraju. Bo gonil bym tych idiotow/te slupy, zwlaszcza Pietrowskiego, i nie dawal spokoju z pytaniami "co to ku*wa mialo byc". A Pietrowskiego, jako Polaka, to za to skur***stwo lub idiotyzm, bo to jedno z tych dwoch, ktore chcial Wisle zrobic, to bym po prostu zniszczyl i nie dal mu zyc przez nastepne pol roku.
|