Wyświetl pojedynczy post
Wehrmacht
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 09.2009
Skąd: Katowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19061
Stary 19.01.2019, 23:28
Nie zauwazyliście, ze Pietrowski i Hartling przepadli jak kamienie w wode? Watpie bysmy o nich jeszcze uslyszeli. Co tylko potwierdza brak dziennikarzy w tym kraju. Bo gonil bym tych idiotow/te slupy, zwlaszcza Pietrowskiego, i nie dawal spokoju z pytaniami "co to ku*wa mialo byc". A Pietrowskiego, jako Polaka, to za to skur***stwo lub idiotyzm, bo to jedno z tych dwoch, ktore chcial Wisle zrobic, to bym po prostu zniszczyl i nie dal mu zyc przez nastepne pol roku.
Odpowiedz cytując