Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84290
Stary 19.01.2019, 22:40
Jakie złudzenia? Jak transfer będzie podpisany to wejdzie w życie. Nie lubię wychodzić na idiotę po fakcie, więc nie będę pisał, że już się odbył jeśli się nie odbył.

Na skrzydłach na poziomie jest Kuba i Boguś. Jeden ma kontuzję, drugi jest na nie podatny. Wojtkowski do takiego miana dopiero aspiruje, podobnie Bartosz. Słomkę pominę milczeniem, Pietrzak i Burliga będą potrzebni gdzie indziej. Trzeba też pamiętać, że bardzo możliwe, że Boguski jeśli będzie zdrowy to będzie występował na dziesiątce.

Na gwałt potrzebujemy ósemki, przydałby się skrzydłowy. Jeżeli zakładamy, że transfer naszych obecnych skrzydeł jest klepnięty oznacza to, że trafia do nas Klemenz, więc nie ma sensu szukać kolejnego stopera. Bocznych obrońców na poziomie mamy trzech (zakładam podpis Burego - bo jest powiązany z transferem skrzydłowych i stopera do nas), więc też musi wystarczyć.
Ostatnio edytowane przez s1mone : 19.01.2019 o godz. 22:45.
Odpowiedz cytując