Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84288
Stary 19.01.2019, 22:19
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Skoro Halilović jednak odchodzi to na gwałt potrzebujemy solidnego środkowego pomocnika. Super, że Basha zostaje, bo to jest główny dyrygent naszego środka pola. Teraz potrzeba kogoś trochę wyżej, przydałby też się jakiś skrzydłowy (choćby jeden) jeśli Kostal i Imaz pójdą w pakiecie do Białegostoku.
Nie wiem w ogóle skąd złudzenia że ten transfer może się jeszcze wysypać . Dziela ich tylko testy medyczne od oficjalnego ogłoszenia.

Obecnie na skrzydłach może grać Słomka, Kuba, Boguski, Bartosz jak i również Wojtkowski, Pietrzak , Burliga . To w ogóle nie jest paląca pozycja . A i Śliwa powinien być tam sprawdzany.

Pamiętajmy też że musimy sobie "wychować" kogos kto będzie grał w pierwszym składzie gdy będzie obowiązek gry juniora w pierwszym składzie . A najlepiej 2-3 takich graczy ...

Środek pola i środek obrony to bez dwóch zdań najbardziej pałace pozycję...
Odpowiedz cytując