|
Skoro Halilović jednak odchodzi to na gwałt potrzebujemy solidnego środkowego pomocnika. Super, że Basha zostaje, bo to jest główny dyrygent naszego środka pola. Teraz potrzeba kogoś trochę wyżej, przydałby też się jakiś skrzydłowy (choćby jeden) jeśli Kostal i Imaz pójdą w pakiecie do Białegostoku.
|