Wyświetl pojedynczy post
s1mone
Senior Member
 
 
Od: 03.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84284
Stary 19.01.2019, 21:34
Skoro Halilović jednak odchodzi to na gwałt potrzebujemy solidnego środkowego pomocnika. Super, że Basha zostaje, bo to jest główny dyrygent naszego środka pola. Teraz potrzeba kogoś trochę wyżej, przydałby też się jakiś skrzydłowy (choćby jeden) jeśli Kostal i Imaz pójdą w pakiecie do Białegostoku.
Odpowiedz cytując