Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84282
Stary 19.01.2019, 19:30
Basha zostaje i to chyba najwiekszy plus.Z nim a bez niego w tamej rundzie to jakby byly dwie rózne Wisly.To pilkarz mozna powiedziec kluczowy daje duzo spokoju i pewnosci dlatego z nim cala druzna gra lepiej.
Kuba dzis kapitan ,taka symbolika .....nawet nie ma co pisac, przy takim zawodniku kazdy pilkarz dawalby 120% zeby pokazac ze mu tez zalezy.

Fajnie ze Burliga by wrocil to solidny zawodnik,w Jadze grał reguralnie ,takze to bylo by napewno tez wzmocnienie.
Ale jest jeszcze troche czasu do startu rundy,moze uda sie pozyskac po 1 -2 zawodnikow na kazda pozycje.

No i super ze ta Turcja na tydzien,zasłuzyli sobie na to,bo mieli takie problemy a oni sa na dzis w pierwszej ósemce.Co nas nie zabi(ło) to nas wzmocni.Byle do przodu,damy rade.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 19.01.2019 o godz. 19:39.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując