|
Walczymy u utrzymanie w lidze, a nie górną ósemkę.
Bez urazy, też mam marzenie o naszej obecności w górnej części tabeli ale w chwili obecnej nie jest to raczej możliwe.
Być może się wychylam i zbyt wcześniej oceniam, zobaczymy - mam nadzieje że ktoś do drużyny jakimś cudem dołączy - nasi juniorzy są kilka klas słabsi aby grać w ekstraklasie.
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn
Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede
Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
|