Wyświetl pojedynczy post
sepot
Member
 
Od: 06.2003
Skąd: Kraków NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84278
Stary 19.01.2019, 17:51
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Jeśli zostanie Basha i dojdzie Kuba nie będzie tragedii.

W przypadku wykurowania się Rafała :

Atak : Kolar (Drzazga/Brożek)
Dycha : Boguski (Wojtkowski)
Pomoc : Wojtkowski (Boguski) - Halilovic? (Plewka), Basha - Błaszczykowski
Obrona : Pietrzak - Sadlok, Wasyl - Palcic (Burliga)
Bramka : Lis

Kolar też może grać na skrzydle i wtedy zwalnia miejsce w ataku, gdzie mamy najwięcej chętnych do gry.

Jak dla mnie spokojnie można o ósemkę zawalczyć. Jedyny problem to za krótka ławka, bo tam prawie nikogo oprócz Juniorów już nie ma. Tego Klemensa to ja bym sobie darował, wolałbym znowu poszukać wyprzedaży z Hiszpanii albo jakiegoś nonejma co dobrze rokuje. Patrząc na nasze transfery przychodzące za ostatni rok to mamy dobre rozeznanie i potrafimy wyłowić perełkę do oszlifowania za grosze.
Generalnie oceniam, że jeśliby nie było problemów finansowych to walczylibyśmy o czołowe lokaty (póki była kasa to graliśmy najlepszy futbol w Polsce).

Jeżeli Kostal i Imaz by zostali to moglibyśmy się bić o coś więcej, a tak to będzie ciężko.

Nie siejcie defetyzmu i paniki. Nigdzie nie spadamy.
Mieliśmy rozeznanie gdy dyrektorem sportowym był Junco
Więc dlatego z punktu mając na uwadzę iż ogólna krytyka może być,tak musimy zrobić żeby tej krytyki nie było,tylko aplauz i zaakceptowanie... (Rejs)
Odpowiedz cytując