Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
Od: 12.2018
Offline
#
19059
19.01.2019, 17:23
wściekłe pięści węża
napisał(a):
Nie ma tematu żadnego szwedzkiego sądu. To bzdura podchwycona przez dziennikarzy, żeby coś się działo.
Rozumiemy że widziałeś zapisy umowy i po przeczytaniu Twojej wiadomości wszyscy możemy spać spokojnie ?
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn
Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede
Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Smuga85
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Smuga85
Znajdź inne posty napisane przez Smuga85