Wyświetl pojedynczy post
Smuga85
Junior Member
 
Od: 12.2018

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19059
Stary 19.01.2019, 17:23
wściekłe pięści węża napisał(a):Wyświetl post
Nie ma tematu żadnego szwedzkiego sądu. To bzdura podchwycona przez dziennikarzy, żeby coś się działo.
Rozumiemy że widziałeś zapisy umowy i po przeczytaniu Twojej wiadomości wszyscy możemy spać spokojnie ?
Pierwszy mecz na którym byłem:
1997/98 I liga Wisła Kraków 0:0 Stomil Olsztyn

Najlepszy mecz na którym byłem:
14.12.2011 Wisła Kraków 2:1 Twente Enschede

Najlepszy wyjazd na którym byłem:
18.09.2008 Tottenham Hotspur 2:1 Wisła Kraków
Odpowiedz cytując