Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84268
Stary 19.01.2019, 14:47
dziki napisał(a):Wyświetl post
Czemu wszyscy tego Klemenza skreślają? Nie poradził sobie w Jadze, ale nie oznacza to od razu, że szrot. Iluż to już graczy przewinęło się przez tę ligę i po zmianie klubuczy systemu nagle się.okazywało, że jakoś.tę piłkę potrafią.kopać? Z tego co pisali to chłopak całkiem sprawnie grał w lidze niżej, więc może jak będzie miał obok siebie naszych starszych to się okaże poprawnym grajkiem?
Nie, nie poradził sobie w Jadze tylko nigdzie sobie nie poradził.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując