Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84267
Stary 19.01.2019, 14:47
Bury grał w Wiśle na każdej pozycji oprócz bramki, nie będzie źle. Pamiętam, jak z Jagą zagrał na lewej pomocy i to były świetne zawody w jego wykonaniu. Łukasz jest zawodnikiem do bólu przeciętnym, ale ambicji i chęci walki nie można mu odmówić, a tego teraz będziemy bardzo potrzebować.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując