|
Bury grał w Wiśle na każdej pozycji oprócz bramki, nie będzie źle. Pamiętam, jak z Jagą zagrał na lewej pomocy i to były świetne zawody w jego wykonaniu. Łukasz jest zawodnikiem do bólu przeciętnym, ale ambicji i chęci walki nie można mu odmówić, a tego teraz będziemy bardzo potrzebować.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
|