Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84266
Stary 19.01.2019, 14:45
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Mnie zastanawia zakontraktowanie Burligi. Oczywiscie , im wieksza kadra tym lepiej ale akuat na prawa obrone mamy Palcica , ktory nei dostal do tej pory szansy i Bartosza.
A jak myślisz, czemu Palcić nie "dostał szansy" (czyt. "przegrał rywalizację o miejsce w składzie z każdym"). Bartosz jest jako obrońca słaby, nadaje się bardziej do pomocy.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując