AS82 napisał(a):

|
Mnie zastanawia zakontraktowanie Burligi. Oczywiscie , im wieksza kadra tym lepiej ale akuat na prawa obrone mamy Palcica , ktory nei dostal do tej pory szansy i Bartosza.
|
A jak myślisz, czemu Palcić nie "dostał szansy" (czyt. "przegrał rywalizację o miejsce w składzie z każdym"). Bartosz jest jako obrońca słaby, nadaje się bardziej do pomocy.