Wyświetl pojedynczy post
AS82
Banita
 
 
Od: 07.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84265
Stary 19.01.2019, 14:26
Mnie zastanawia zakontraktowanie Burligi. Oczywiscie , im wieksza kadra tym lepiej ale akuat na prawa obrone mamy Palcica , ktory nei dostal do tej pory szansy i Bartosza.
Odpowiedz cytując