|
Na tą chwilę prawdopodobnie nikt, poza byłymi zawodnikami i wyjątkowymi przypadkami, nie chce u nas grać. Więc i za Urygą możemy niedługo zatęsknić. Klemenza bierzmy z pocałowaniem ręki bo na pewno lepiej rokuje od naszych juniorów.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
|