Wyświetl pojedynczy post
Arked
Senior Member
 
Od: 01.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84261
Stary 19.01.2019, 11:54
Na tą chwilę prawdopodobnie nikt, poza byłymi zawodnikami i wyjątkowymi przypadkami, nie chce u nas grać. Więc i za Urygą możemy niedługo zatęsknić. Klemenza bierzmy z pocałowaniem ręki bo na pewno lepiej rokuje od naszych juniorów.
(...) MY KIBICE POMOŻEMY!!! (...)
Odpowiedz cytując