Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19055
Stary 19.01.2019, 10:37
Elefant napisał(a):Wyświetl post
Nie znam się, to się wypowiem.

Jeżeli jest w ogóle jakieś odniesienie, gdzie mają być rozstrzygane sprawy sporne to domyślam się, że nie jest to żaden "szwedzki sąd". To nie jest umowa między Jasiem a Stasiem o sprzedaż dresobusa a kupujący skarży sprzedającego, bo koło odpadło.
Takie umowy rozstrzyga się w Izbach Arbitrażowych, w tym przypadku prawdopodobnie chodzi o Izbę Arbitrażową w Sztokholmie.

Jeżeli jest tak jak domniemuje powyżej, to możemy zapomnieć o "inwestorach".
Wystarczy sprawdzić na stronie Izby ile taki arbitraż kosztuje. To nie jest pińcet Euro.
No wiec... skoro na podstawie wpisu do KRS, polskie władze Ekstraklasy dopuszczą Wisłę do rozgrywek jako podmiot będący własnością TS (traktując "umowę" jako niebyłą), to sprawą arbitrażu będzie musiał martwić się Szwed i to on będzie musiał wypłacić sporo hajsu, żeby Izba się tym zajęła.
Rozumiem, że w tym kierunku szedł twój wywód?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując