|
zniknęli i się pojawią jak klub wyjdzie na swoje i wtedy zaczną się jaja z tym sądem szwedzkim a co jest w umowie nikt nie wie, Szwecja to uczciwy kraj, ale prawa tam nie znam tak samo jak jego interpretacji, wystarczy spojrzeć co tam jest z uchodźcami i jak to akceptują.
|