Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19052
Stary 19.01.2019, 09:14
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież nawet jakby ten cały sąd szwedzki przyznał im racje, to polski z automatu powinien ich u.j.ebać za działania na szkodę spółki bo jak to inaczej nazwać ?Ta umowa w ogóle nie powinna być traktowana poważnie przez żadne nasze instytucje.Za działanie na szkodę spółki (na ponad 1mln) grozi powyżej 10l

Nie przyzna im racji bo po pierwsze nie wpłacili 1 zł a po drugie nie wpłacili 12 milionów zł
Piggy oddaj hajs
Odpowiedz cytując