Wyświetl pojedynczy post
Levis88
Senior Member
 
Od: 02.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84260
Stary 19.01.2019, 08:32
Ktoś tu za Urygą płacze? proszę Was...
Strata Imaza będzie widoczna najbardziej moim zdaniem - dużo Nam dawał w zeszłej rundzie.
Dobrze żeby Kolar został bo według mnie solidnie się prezentował kiedy dostawał szansę gry.
Odpowiedz cytując