Wyświetl pojedynczy post
lukaszsz86
Senior Member
 
 
Od: 07.2010
Skąd: R-sko

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19051
Stary 19.01.2019, 01:03
TommyTSW napisał(a):Wyświetl post
Przecież nawet jakby ten cały sąd szwedzki przyznał im racje, to polski z automatu powinien ich u.j.ebać za działania na szkodę spółki bo jak to inaczej nazwać ?Ta umowa w ogóle nie powinna być traktowana poważnie przez żadne nasze instytucje.Za działanie na szkodę spółki (na ponad 1mln) grozi powyżej 10l

ale o czym my w ogóle mówimy. Gdzie oni teraz są. Zniknęli i już się nigdy nie pojawią więc nad czym się tu zastanawiać
Odpowiedz cytując