s1mone napisał(a):

|
Tego Klemensa to ja bym sobie darował, wolałbym znowu poszukać wyprzedaży z Hiszpanii albo .
|
albo stamtąd skąd przyszli Kostal, Halilović, Aresnić. Też dobre kierunki.
cóż nie ma co rozpaczać, kilku grajków odeszło i czas na nowy połów. Z połowu sprzed 2 lat najbardziej żal Arsenicia. Żal także Korta bo świetnie rozgrywał i dobrze rokował - szkoda że z nim się nie dogadano na zasadzie, że go puszczą do tej Grecji ale za 2 tygodnie po spłaceniu kontraktu, oraz jak jego agent ustali z tamtym klubem zapłatę choćby 150-200 tyś Euro.