Wyświetl pojedynczy post
Dzimi
Senior Member
 
 
Od: 05.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84256
Stary 18.01.2019, 23:50
s1mone napisał(a):Wyświetl post
Tego Klemensa to ja bym sobie darował, wolałbym znowu poszukać wyprzedaży z Hiszpanii albo .
albo stamtąd skąd przyszli Kostal, Halilović, Aresnić. Też dobre kierunki.

cóż nie ma co rozpaczać, kilku grajków odeszło i czas na nowy połów. Z połowu sprzed 2 lat najbardziej żal Arsenicia. Żal także Korta bo świetnie rozgrywał i dobrze rokował - szkoda że z nim się nie dogadano na zasadzie, że go puszczą do tej Grecji ale za 2 tygodnie po spłaceniu kontraktu, oraz jak jego agent ustali z tamtym klubem zapłatę choćby 150-200 tyś Euro.
Odpowiedz cytując