|
Czemu wszyscy tego Klemenza skreślają? Nie poradził sobie w Jadze, ale nie oznacza to od razu, że szrot. Iluż to już graczy przewinęło się przez tę ligę i po zmianie klubuczy systemu nagle się.okazywało, że jakoś.tę piłkę potrafią.kopać? Z tego co pisali to chłopak całkiem sprawnie grał w lidze niżej, więc może jak będzie miał obok siebie naszych starszych to się okaże poprawnym grajkiem?
Life is short. Wear your passion!
|