Wojtas napisał(a):

tak a 3 tygodnie temu bylismy w B-klasie,no ew w 4 lidze.
Jest jak jest i ja sie ciesze ze tak to w ogole wyglada bo
Mateusz Lis/Michał Buchalik - Jakub Bartosz/Łukasz Burliga, Marcin Wasilewski, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak - Vullnet Basha, Patryk Plewka - Jakub Błaszczykowski, Kamil Wojtkowski, Rafał Boguski - Marko Kolar/Paweł Brożek.
sory ale nawet taki skład ,biorac pod uwage jak w słabej i nierównej lidze gramy moze nam dac 8 bo zespoly pod nami wcale lepszych nie mają ,a jak nie to w miare spokojne utrzymanie.
|
W końcu jakiś głos rozsądku. W pełni się zgadzam. Samo dogranie sezonu bez 100% juniorów jest już naprawdę czymś z czego można się cieszyć. Stolarczyk już pokazał, że potrafi zdziałać cuda z nieopłacanymi piłkarzami. Więc strach się bać co będzie jak zaczniemy regularnie płacić
