|
Kiedy byliśmy głęboko w dupie każdy mówił o tym żeby pospłacać co się da, posprzedawać kogo się da i grac juniorami jak przetrwamy. Przetrwaliśmy, licencja jest na wyciągnięcie ręki, klub jest teraz zarządzany przyzwoicie, wygląda na to, że utrzymamy kadrę na dość dobrym poziomie(jak na nasze możliwości obecne) i uzupełnimy ja juniorami bądź kimś kto przyjdzie sie wypromować za frytki,a tu lament i płacze. Najważniejsze utrzymanie i tyle w temacie.
btw jakoś w innych klubach potrafią promować młodych, dajmy więc i my szanse Buksie, Hoyo-Kowalskiemu, Szotowi czy chociażby młodym którzy już ocierali się o kadrę meczową(Plewka, Laskoś, Bartosz). Może z tego że musimy kadrę uzupełnić juniorami wyjdzie coś pożytecznego, bo w ostatnim czasie na młodych polaków jest bum...
|