yarow napisał(a):

Być może duża część osób z Forum nie ma do czynienia z urzędami, nie prowadzi swojej firmy a jedyną umowę, którą podpisuje to umowa o pracę. Łatwo się zasugerować tym, że przecież prawnicy wielkiej i znanej kancelarii wraz z prawnikami drugiej zaprzyjaźnionej kancelarii sprawdzali papiery i jednoznacznie coś stwierdzili ...
I może nawet prawnicy tych kancelarii mają rację ale oni nie są od tego aby wyrokować. Zaglądali w papiery z upoważneinia jednej ze stron.
|
Może i tak, ale wiesz jak źle by wyglądał Leśniodorski jakby okazało, że się mylił. Wydaje mi się, że jakby nie byli pewni, to w tak medialnej sprawie by nie ryzykowali swoją reputacją.