Wyświetl pojedynczy post
rokfor
Socios Wisła Kraków
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84248
Stary 18.01.2019, 19:05
El'kabat napisał(a):Wyświetl post
Ja bym nie zakładał, że Kuba zostanie patrząć na kadrę.

Dobrze chociaż że póki co Basha został.
Nie ....a, nie zostanie. On przyszedł grać z Imazem i Kostalem, to było jego marzenie... Kadra nie wygląda źle, a pewnie ktoś się jeszcze pojawi.
Odpowiedz cytując