El'kabat napisał(a):

Ja bym nie zakładał, że Kuba zostanie patrząć na kadrę.
Dobrze chociaż że póki co Basha został.
|
Nie ....a, nie zostanie. On przyszedł grać z Imazem i Kostalem, to było jego marzenie...

Kadra nie wygląda źle, a pewnie ktoś się jeszcze pojawi.