buczo1985 napisał(a):

|
Szansa dla Bartosza, Wojtkowskiego, Plewki, Kolara na wypromowanie się i transfer do dobrego klubu. Sytuacja kadrowa jest trudna, ale właśnie w takim momentach piłkarze mogą udowodnić ciężką pracą i talentem, że są coś warci. Trzymam kciuki, żeby już nikt nie odszedł i zdrowie dopisywało piłkarzom.
|
Pytanie czy w/w mają w ogóle potencjał na bycie chociaż solidnym ligowcem? Może poza Plewką (nie wiem - za mało gry) może nie będę drążył tematu.
Zakładając, że tracimy K&I i nikt więcej nie ucieknie/nikogo nie wypchniemy za drzwi mam nadzieję, że Kuba skombinuje za darmo na pół roku np. jakiegoś 25-go grajka Wolfsburga albo BVB albo Drzazga albo Słomka albo któryś junior coś pokaże albo poprosimy np. Miedź (deklarowali pomoc) o kogoś na tyle sensownego żeby Stolar był w stanie tak go przygotować żeby się do czegoś nadawał. I tak aby do lata, a w międzyczasie podstawa to oczywiście jakiś inwestor, który postawi nas finansowo na nogi.