Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84242
Stary 18.01.2019, 17:07
tak a 3 tygodnie temu bylismy w B-klasie,no ew w 4 lidze.

Jest jak jest i ja sie ciesze ze tak to w ogole wyglada bo

Mateusz Lis/Michał Buchalik - Jakub Bartosz/Łukasz Burliga, Marcin Wasilewski, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak - Vullnet Basha, Patryk Plewka - Jakub Błaszczykowski, Kamil Wojtkowski, Rafał Boguski - Marko Kolar/Paweł Brożek.

sory ale nawet taki skład ,biorac pod uwage jak w słabej i nierównej lidze gramy moze nam dac 8 bo zespoly pod nami wcale lepszych nie mają ,a jak nie to w miare spokojne utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.01.2019 o godz. 17:41.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując