|
tak a 3 tygodnie temu bylismy w B-klasie,no ew w 4 lidze.
Jest jak jest i ja sie ciesze ze tak to w ogole wyglada bo
Mateusz Lis/Michał Buchalik - Jakub Bartosz/Łukasz Burliga, Marcin Wasilewski, Maciej Sadlok, Rafał Pietrzak - Vullnet Basha, Patryk Plewka - Jakub Błaszczykowski, Kamil Wojtkowski, Rafał Boguski - Marko Kolar/Paweł Brożek.
sory ale nawet taki skład ,biorac pod uwage jak w słabej i nierównej lidze gramy moze nam dac 8 bo zespoly pod nami wcale lepszych nie mają ,a jak nie to w miare spokojne utrzymanie.
Ostatnio edytowane przez Wojtas : 18.01.2019 o godz. 17:41.
|