|
Socios Wisła Kraków
Offline
|
|
PSYCHOLTSW napisał(a): 
|
@bony a może tobie trzeba tego lodu, bo sezon dogramy do końca na 99,9% co do utrzymania, to nie demonizujmy, bo skład nie jest aż tak słaby, że przegra z każdym, także po co siejesz defetyzm?
|
Jak Ty wyliczyles te %?
|
|