dynek.pl napisał(a):

Biorać pod uwagę, że taki Reca czy Walukiewicz odchodzili za 4 mln euro to sprzedaż Kostala jest bez sensu.
Imaz ok, lepszy już nie będzie i kończy mu się kontrakt.
|
Ale rozumiesz, że pozycja negocjacyjna Wisły jest "troszkę" inna?