Wyświetl pojedynczy post
szym_ek
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84228
Stary 18.01.2019, 10:35
dynek.pl napisał(a):Wyświetl post
Biorać pod uwagę, że taki Reca czy Walukiewicz odchodzili za 4 mln euro to sprzedaż Kostala jest bez sensu.
Imaz ok, lepszy już nie będzie i kończy mu się kontrakt.
Ale rozumiesz, że pozycja negocjacyjna Wisły jest "troszkę" inna?
Odpowiedz cytując