Wyświetl pojedynczy post
SlawekS
Senior Member
 
Od: 07.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19018
Stary 18.01.2019, 01:55
Arkadiusz.Czerepach napisał(a):Wyświetl post
z tego co pisza na swoim forum ,to żydownia mailuje gdzie się da "w trosce o praworządność i równe traktowanie klubów"

do KL, do sądów , do prokuratury , do potencjalnych inwestórow

także tego
Ja też jestem za równością wobec prawa. Jak Misiek & Szarki to Jude Gang też chyba za kratki, no nie?
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez SlawekS : 18.01.2019 o godz. 01:56.
Odpowiedz cytując