Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

z tego co pisza na swoim forum ,to żydownia mailuje gdzie się da "w trosce o praworządność i równe traktowanie klubów"
do KL, do sądów , do prokuratury , do potencjalnych inwestórow
także tego
|
Ja też jestem za równością wobec prawa. Jak Misiek & Szarki to Jude Gang też chyba za kratki, no nie?