Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#84223
Stary 18.01.2019, 01:19
Jeśli Halilovic odejdzie to nie wróżę dobrze naszej pomocy... Zostaniemy z Boguskim, Bashą, Wojtkowskim i Błaszczykowskim. I to będzie żelazna 4, reszta to juniorzy... W ataku nie lepiej, Brożek + Marko no i wraca Drzazga
Odpowiedz cytując